اطلاعیه: تاریخ های جدید برگزاری کلاس ها

با سلام و احترام

به اطلاع تمام شرکت کنندگان دوره های آکادمی خردگستر روانچی میرسانیم که پس از دو هفته تعلیق در برگزاری کارگاه ها، کلاس های آموزشی از تاریخ ۱۶ مهر ۱۴۰۱ مجدد برگزار خواهد شد.

شرکت کنندگان گرامی میتوانند برای کسب اطلاع از تاریخ دقیق و لینک ورود به کلاس به صفحه دوره ی مربوطه مراجعه نمایند.

در صورت عدم دسترسی به صفحه ی دوره ی مورد نظر، ابتدا یک حساب کاربری در سایت ایجاد نمایید و سپس نام دوره را به همراه ایمیلی که با آن ثبت نام نموده اید به شماره خانم روحانی ۰۹۳۸۴۴۰۱۱۱۶ پیامک فرمایید.

لازم به ذکر است که بخاطر بی ثباتی دسترسی به تلگرام و واتس آپ از طریق تماس با خانم روحانی در خدمت شما عزیزان هستیم. در حال حاضر امن ترین و بهترین راه دستیابی به محتوای آفلاین دوره ها ثبت نام در سایت روانچی می‌باشد

مقالات مرتبط

تقویت فراشناخت، آنچه برای یادگیری ضروری است

فکر کردن درباره فکرهایمان، احساساتمان، تصمیم گیری هایمان و … فراشناخت نامیده می شود که توجه و بهبود آن تاثیر مهمی بر بهبود یادگیری ما دارد. در این مقاله به اهمیت و نقش فراشناخت در یادگیری می پردازیم.

ویژگی های معلمان پرورش دهنده ی فراشناخت چیست؟

ران ریچارد و مارک چرچ با صدها معلم از سراسر جهان مصاحبه و کار کرده‌اند تا دریابند چگونه دانش‌آموران را همچون متفکران و یادگیرنده‌هایی توانا بپرورند. آن‌ها معلمانی را مطالعه کردند که به نظرِ همکاران، استادان و فارغ‌التحصیلان، «در ترغیب دانش‌آموزان به اندیشیدن بسیار خبره اند».

پاسخ‌ها