ژورنال ها و مجلات بین المللی معتبر روانشناسی

Psychology Today

Psychology Today محبوبیت زیادی در بین متخصصان بهداشت رفتاری پیدا کرده است. در واقع، این ژورنال تنها در میان افراد فعال در این صنعت محبوب نیست. با مشارکت روانشناسان و روانپزشکان برتر ، هر کسی که به ذهن انسان علاقه دارد می تواند در مطالب قابل دسترس مجله نکته‌ای قابل توجه پیدا کند. با فهرستی از نویسندگان متخصص که همیشه در حال گسترش است، Psychology Today مکانی عالی برای اطلاع از آخرین روندها و موضوعات گفتگو در زمینه روانشناسی است.

 Psychological Review

برای مطالعه عمیق تر، APA Psychological Reviewمقالاتی را ارائه می دهد که کمک های نظری مهمی در زمینه روانشناسی دارند. این ژورنال یکی از برجسته‌ترین، تأثیرگذارترین و معتبرترین مجلات روانشناسی است که از اولین انتشار آن در سال 1984 اعتماد متخصصان صنعت را جلب کرده است. خواندن این مجله برای هر فردی در زمینه روانشناسی ضروری است تا از جدیدترین نظریه ها و تحقیقات پیرامون روانشناسی مطلع شود.

ADDitude Magazine

مجله ADDitude صدا، مدافع و الهام بخش بزرگسالان و خانواده هایی است که با اختلال کمبود توجه و اختلال بیش فعالی کمبود توجه (ADD/ADHD) و سایر شرایط مرتبط زندگی می کنند. هر شماره از ADDitude دارای راهنمایی و مشاوره از کارشناسان و پزشکان صنعت است. بیاموزید که چه چیزی باعث این شرایط می شود، چگونه پزشکان بیماران را تشخیص می دهند و گزینه های درمانی موجود را بیاموزید.

Monitor on Psychology

این مجله APA برای روانشناسان، دانشمندان و پزشکان ضروری است. این مجله به صورت گسترده به موضوعاتی چون علم، پایه و کاربرد روانشناسی، آموزش و چگونگی تأثیر روانشناسی بر جامعه به طور کلی ارائه می دهد.

Journal of Clinical Psychology

روانشناسی بالینی، یک ژورنال معتبر است که به تحقیق، ارزیابی و عمل اختصاص داده شده است. این ژورنال، به موضوعات بسیاری مرتبط با عملکرد روانشناسی بالینی، از جمله آسیب شناسی روانی، تشخیص روانی، و عملکرد روان درمانی می پردازد. این مجله منبع خوبی برای روانشناسان، روانپزشکان و درمانگران برای بهبود مراقبت و نتایج بیمار است.

American Psychologist

برای روانشناسان و سایر متخصصان سلامت رفتاری که به دنبال آگاهی از تأثیرگذارترین مطالعات در زمینه خود هستند، این ژورنال یک انتخاب عالی برای مطالعه است. The American Psychologist، مجله علمی برجسته APA است که 9 بار در سال منتشر می شود و بر مهم ترین مطالعات – در سطح ملی و بین المللی – در زمینه علم روانشناسی، عمل، آموزش و سیاست متمرکز است.

مقالات مرتبط

پاسخ‌ها